Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Beatka z krzywymi nóżkami

Trochę o mnie: publikacje w internecie, drugie miejsce za recytację wiersza o szewczyku dratewce w szkole podstawowej klasa druga albo trzecia, jakoś tak :)

Dołączyłam do serwisu ponieważ: chcę publikować i od czasu do czasu komentować

Ilość odsłon: 46489

Komentarze

marzec 10, 2024 20:46

https://youtu.be/MtDFT34JGN8?si=hnC6TK2UN55wYd0x

marzec 10, 2024 18:09

Ostatnio? Ais i Xlax i Azi chyba. No coś tam skomentowałam.

marzec 10, 2024 17:55

Portal wymarł. A ile wierszy skomentowałaś ostatnio?

luty 26, 2024 15:08

Wymarł ten portal. Chyba nic tu po mnie :(
Przykro, że wokół cisza.
Pozdrawiam

listopad 05, 2023 16:16

Z cyklu rozmowy z Małgosią ;)

Małgosiu, ja gdybym miała bogatego męża to miałabym sprzątaczke i kucharkę... No co Ty Małgosiu, że co?! Ja bym nic nie robiła? Ależ skąd kochana. Pojechałabym na paznokcie takie za 150 złotych bym se zrobiła. Dwa razy w miesiącu to trzy stówki kochana by wyszło. No drobiażdżek, prawda? Hihi. I co nadal nic nie robiłabym? No skąd kochana, a siedzenie u kosmetyczki się nie liczy?! A siedzenie u fryzjerki się też nie liczy?! Ależ liczy się, liczy Małgosiu.
No i od czasu do czasu poszłabym do salonu odnowy biologicznej. Oj tam to dopiero bym się poświęciła. Maseczki by położyli; w algach bym pływała, albo w błocie. Błoto chyba lepsze, nie uważasz?
No i weszłabym w dniu ślubu do netu i koniecznie zamówiła torebkę. Od Gucciego. Za sześć tysięcy? No co Ty Małgosiu! Taką torebkę to kupuje żona adwokata albo doktora. Ja biznesowa Pani. U mnie Gucci by kosztowal najmniej 15 tysięcy. Za sześć to ja nawet laptopa bym nie odpalała, by zamówienie złożyć.
Ooo Małgosiu, pokaż co tam masz? Co to jest? Natychmiast mi się przyznaj! A skąd Ty masz tyle maseczek znaczy próbek? Z apteki? Że co?! Za darmo! No coś podobnego. A kochanie gdzie ta apteka jest? To ja tam jutro polecę. I za darmo, że za darmo tam? No coś podobnego! Dawaj adres!

listopad 05, 2023 15:24

Wymyslilam sobie przyjaciółkę wewnętrzną i niemal codziennie piszę do niej. Codziennie prawię sobie komplementy :). Potwierdzam dozgonną przyjaźń mojej przyjaciółce wewnętrznej i powiem Wam to działa:)

Każdego dnia myślę o sobie dobrze. Myślę dobrze o mojej przyjaciółce. Staram się myśleć dobrze o świecie, ale też rozsądnie, dostrzegam wady u siebie i innych, ale w każdym dostrzegam też niesamowite pokłady dobra. :)
Staram się. Staram nie narzekać na życie, które przecież bywa piękne :) Jesień w tym roku dobrze na mnie działa po tych diabelskich upałach.
Odkrywam w sobie nowe lądy, nowe pokłady energii. Idę na przód, coraz mniej oglądam się za siebie. Podalam rękę swojej wewnętrznej przyjaciółce. Wiecie jaka ona jest fajna? :)
Mam nadzieję, że większość z Was jest nastawiona pozytywnie do życia, a jeśli trafi się poprzeczka, to szybko potraficie ją ominąć.
Życzę Wam wszystkiego dobrego.
Odnalazłam w sobie człowieka, dziewczynkę , kobietę i staram się o nią dbać w każdej postaci :)

sierpień 30, 2023 20:53

Marku z tym rowerem dobra sprawa. Teraz mam nieco inny rodzaj pracy, bardzo ciężko pracuje fizycznie. Te omamy z przemęczenia najprawdopodobniej dziewięć dziesięć godzin na nogach to troszkę chyba dla mnie za dużo. Ale rowerek fajna rzecz, tyle że jak pracujesz fizycznie dosyć ciężko to rowerek jak najbardziej dla pani przy biurku.
Po prostu cięzki tydzień mialam ale na szczęście teraz juz lepiej. :)

sierpień 30, 2023 20:41

Wierz mi, internet zabija ludzkość.

sierpień 30, 2023 20:39

Agnieszko, spróbuj na jakiś czas przestawić się na rower... wysiłek, dotlenienie, ruch, szersze horyzonty... ;-))

sierpień 30, 2023 20:24

Tak myślę:) może napiszę opowiadanie o kobiecie chorej psychicznie która w nocy słyszy walc z popularnego serialu Noce i Dni i następnego dnia rezyser tego serialu pisze na fejsbuku ze to sprawa chyba metafizyki że stał się cud bo jego zona zaczęła wracać do sił witalnych :) minęła jej apatia wyraziła zgodę na leczenie odzyskała apetyty i chęci do życia :)

Tak. W nocy o drugiej wyszlam na schodki z 27.08.2023 na 28.08 i usłyszałam w obórce Walc Barbary z Nocy i dni. Nastepnego dnia 28.08 rezyser Jerzy Antczak zamieścił niesamowity post :)

Kolega po moich zwidach powiedzial ze on ma jakieś problemy wiec weszlam na pana Jerzego profil dziś...

Nie no to było niesamowite zjawisko. Jeszcze takich pięknych omamów nie miałam :)
:) To nie byl u mnie sen stałam na tych schodach i walc rozbrzmiewał. Kto na wsi na zadupiu o drugiej w nocy walca puszcza, nie to wszystko odbywało się w mojej głowie. :) to naprawdę było niesamowite zjawisko